( 2 : 4 )
Wiosna 2024 - Totalbet 5. Liga 6x6
  • niedziela, 07 kwiecień 2024
  • 21:00

145' Piotr Wielgosz Szybka Piłka Młociny
140' Piotr Wielgosz Szybka Piłka Młociny
134' Michał Andrzejewski Szybka Piłka Młociny
117' Piotr Wielgosz Szybka Piłka Młociny
114' Konrad Szałek Szybka Piłka Młociny
107' Piotr Wielgosz Szybka Piłka Młociny
103' Michał Drabik Szybka Piłka Młociny
145' Krystian Dyczkowski Szybka Piłka Młociny
134' Sebastian Ignacak Szybka Piłka Młociny
114' Piotr Wielgosz Szybka Piłka Młociny
1Piotr Wielgosz Szybka Piłka Młociny

Ostanim niedzielnym pojedynkiem było stracie w ramach 5 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Reytan vs Szybka piłka mlociny. Błyskawicznie stracie rozpoczęli Gospodarze, którzy już w 1 minucie meczu otworzyli wynik za sprawą Eryka, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. Na odpowiedź rywali nie trzeba było długo czekać, bowiem dwie minuty później z odpowiedzią poszedł Michał Drabik i mecz zaczynał się od nowa. Po tym zdarzeniu oczekiwaliśmy niezwykle wyrwanego pojedynku w dalszej części meczu i tak też się stało. Ekipy naprzemiennie doprowadzały do ciekawych akcji ofensywnych, a to szybko zaowocowało kolejnymi golami i po 7 minutach gry na protokole widniał wynik 2:2. W dalszej części meczu coraz lepiej z piłką przy nodze czuli się goście, którzy stopniowo wchodzili na wyższe obroty, a to przeniosło korzystne rezultaty. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej części spotkania zawodnicy w granatowych strojach zdołali zdobyć dwa gole co do przerwy dawało im rezultat 2:4. Po zmienię stron obraz gry zbytnio się nie zmienił i nieustannie w przeważaniu była drużyna Gości, która wraz z mijającym czasem coraz lepiej dopracowywała dogodne ataki ofensywne. Reytan starał się jeszcze odbić od dna i za wszelką cenę próbował dotrzymać tempo, które nadawał im przeciwnik, jednak prócz jednego gola Gospodarze nie zrobili większej szkody. W końcówce meczu Szybka piłka młociny dorzuciła jeszcze kilka trafień i finalnie mecz zakończył się zwycięstwem Gości, a ostateczny wynik brzmiał 3:7.