2Krzysztof Ziejewski Orły Leszka
1Artur Trojanowski Orły Leszka
1Juan Guterrez Orły Leszka
1Krzysztof Ziejewski Orły Leszka

Jako ostatni tej jesieni na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy TSP Szatańskie Pęto oraz Orłów Leszka. Stawka tego meczu była ogromnie wysoka, a mianowicie gra toczyła się o wicemistrzostwo ale także o awans do trzeciej ligi. W dużo lepszej sytuacji byli nominalni gospodarze, którym do szczęścia wystarczył remis. Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem. Oglądaliśmy mnóstwo walki w środku pola i niewiele klarownych sytuacji, a jeżeli takowe były to na posterunku byli bramkarze obu drużyn. Jedyny gol tej odsłony padł w dwudziestej minucie. Krzysztof Ziejewski kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego, zrywając przysłowiowa pajęczynę z okienka bramki TSP. Do przerwy więc „Orły” prowadziły 1:0. Po przerwie z każdą minutą mecz rozkręcał nam się coraz bardziej. Wynik pasował gościom, ale wiadomo, że jedno bramkowa zaliczka w tak wyrównanym meczu to naprawdę niewiele. Goście mieli z przodu Artura Trojanowskiego, który przepychał się jak mógł co i raz psując krew obrońcom. Po jednej z takich akcji to on właśnie zagrał piłkę do Wojtka Muranowicza, który podwyższył na 2:0. W tej chwili Orły Leszka byli drugoligowcami. To jednak nie był koniec emocji, a takiego scenariusza jaki zaaplikowały nam obie ekipy w końcówce tego meczu nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock. Najpierw trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego Mariusz Substyk obsłużył podaniem Wojtka Gronczewskiego , a ten zdobył gola kontaktowego. TSP poszli za ciosem. W ostatniej minucie z rzutu wolnego huknął Dawid Gołucki i mieliśmy remis, który w tej chwili promował „Szatańskie”. To jednak nie był koniec emocji. Sędzia pozwolił jeszcze na przeprowadzenie akcji, która zakończyła się golem dla Orłów !. Najwięcej zimnej krwi w polu karnym zachował bohater tego meczu Krzysztof Ziejewski, który w zamieszanie wpakował piłkę do siatki rywali. Wynik brzmiał 3:2 i teraz to goście byli szczęśliwcami. Ku zdziwieniu „Orłów” arbiter pozwolił grać dalej, co mogło zakończyć się dla nich tragedią. TSP mieli niemal kopię rzutu wolnego po którym wyrównał Gołucki, jednak tym razem może on mówić o wielkim pechu, gdyż piłkę po jego strzale wybił z linii bramkowej jeden z obrońców. Ostatecznie Orły Leszka po niesamowitej końcówce pokonali TSP Szatańskie Pęto 3:2, sięgając tym samym po wicemistrzostwo czwartej ligi. Gratulujemy i witamy w trzeciej lidze.