1Maciej Balczyński BKS 04 Górki
1Igor Jaszczak BKS 04 Górki
1Marek Szulgowicz BKS 04 Górki
2Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki

BKS 04 Górki, to zespół, który kapitalnie rozpoczął te rozgrywki. Orły Leszka za to grali do tej pory ze zmiennym szczęściem. Stąd też więcej szans przed tym meczem dawaliśmy drużynie z Górek. Pierwsza połowa miała jednak zaskakujący przebieg. Z bardzo dobrej strony pokazała się ekipa Pawła Przyborskiego, która całkowicie zneutralizowała swoich rywali. Cały zespół bardzo mądrze się bronił, wyprowadzał też groźne kontrataki. BKS był nieco zaskoczony oporem swoich oponentów, przez co musieliśmy trochę poczekać, aż wrócę na odpowiednie tory. Konkretnie do drugiej połowy. W defensywie Orłów zaczęły pojawiać się luki, co skrzętnie wykorzystali nominalni gospodarze. Potrzebny był do tego też łut szczęścia. Dośrodkowanie Macieja Balczyńskiego zamieniło się na centrostrzał, który całkowicie zaskoczył bramkarza Arkadiusza WerpachowskiegoOrły Leszka wtedy rzucili się do ataku, ale w związku z tym musieli zaryzykować i odsłonić się, dzięki czemu pozwalali zawodnikom BKS-u na groźne kontry. Dwa takie kontrataki zakończyły się bramkami. Najpierw dwójkową akcję Łukasza Dworakowskiego z Markiem Szuglowiczem wykorzystał ten drugi, potem, w ostatniej akcji meczu, strzał Szuglowicza okazał się doskonałym podaniem do Igora Jaszczaka. Wynik 3-0 może i nie do końca odzwierciedla boiskowe wydarzenia, ale jest kolejnym sygnałem dla reszty ligi, że BKS 04 Górki poważnie myślą o zwycięstwie rozgrywek. Za to Orły Leszka należy pochwalić szczególnie za świetną pierwszą połowę, za determinację przez całe zawody i nieco zganić za skuteczność. Jak tylko ją poprawią, to pozycja w tabeli na pewno będzie lepsza.