( 2 : 5 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

148' Maksymilian Korczak Połczyn Brothers
142' Krzysztof Witecki Połczyn Brothers
135' Sebastian Łojszczyk Połczyn Brothers
121' Szymon Kwiatkowski Połczyn Brothers
111' Adam Piwoński Połczyn Brothers
149' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
145' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
141' Krystian Kij In-Plus Pojemna Halina
136' Maciej Sioch In-Plus Pojemna Halina
133' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
125' Bartosz Żebrowski In-Plus Pojemna Halina
120' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
116' Jan Rozlaw In-Plus Pojemna Halina
114' Gerwin Preis In-Plus Pojemna Halina
109' Kuba Nahorny In-Plus Pojemna Halina
142' Aleksander Szczodry Połczyn Brothers
135' Jakub Guzina Połczyn Brothers
121' Andrzej Nidzgorski Połczyn Brothers
111' Andrzej Nidzgorski Połczyn Brothers
141' Kuba Nahorny In-Plus Pojemna Halina
136' Bartosz Żebrowski In-Plus Pojemna Halina
109' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
1Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina

O godzinie 19:00 odbywały się pierwsze spotkania szóstek. W pierwszym meczu naprzeciw siebie stanęli zwycięzcy Pucharu Lata, Połczyn Brothers. Z drugiej strony In-Plus Pojemna Halina, której przedstawiać nie trzeba. W tym meczu stawialibyśmy na Halinę, która chciała się odegrać za Puchar Lata i pokazać jak silną marką są na szóstkowych boiskach. Zaczęli bardzo mocno gospodarze. Oni też chcieli udowodnić, że zwycięstwo w Pucharze Lata to nie przypadek. W 9 minucie jednak nadziali się na kontrę i to goście objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Kuba Nahorny. Dwie minuty później gospodarze odpowiedzieli za sprawą Adama Piwońskiego, który z okolic pola karnego posłał piłkę w boczny róg bramki. Następne 10 minut okazało się kluczowe dla przebiegu całego meczu. Halina przejęła inicjatywę. To oni kontrolowali grę i strzelali bramki. W 14 minucie bramkarz uderzył z dystansu i mieliśmy 2:1. W przeciągu kolejnych 5 minut gospodarze 2 razy wyciągali piłkę z siatki, a polowa zakończyła się wynikiem 2:4, gdyż druga bramkę dla Połczyn Brothers strzelił Szymon Kwiatkowski. Druga część zapowiadała się bardzo ciekawie, gdyż gospodarze mieli tylko 2 bramki straty. Jednak lepiej zaczęli ją goście i wynik po 35 minutach gry wskazywał 2:6. Po gospodarzach było widać, że już ciężko będzie odrobić starty, gdyż przyjezdni byli bardzo dobrze dysponowani i nie popełniali błędów. Pomyłki przyszły jednak z czasem, gdy wynik coraz bardziej się powiększał, aż do stanu 5:9, na którym stanął licznik.