( 2 : 2 )
Lato 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • wtorek, 29 sierpień 2023
  • 19:45

140' Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola
122' Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola
110' Jury Ostrovskiy Team Ivulin Wola
107' Jury Ostrovskiy Team Ivulin Wola
134' Alperinca Sportivo Warszawa
132' Ismael Sportivo Warszawa
131' Zaki Saleh Sportivo Warszawa
126' Fara Sportivo Warszawa
116' Alex Bamba Sportivo Warszawa
106' Alperinca Sportivo Warszawa
122' Jury Ostrovskiy Team Ivulin Wola
107' Artiom Bastun Team Ivulin Wola
134' Ismael Sportivo Warszawa
116' Ismael Sportivo Warszawa
106' Zaki Saleh Sportivo Warszawa
1Ihar Antsiparuk Team Ivulin Wola
1Ismael Sportivo Warszawa

W spotkaniu Drugiej Ligi Szóstek pomiędzy Team Ivulin Wola i Sportivo Varsovia delikatnym faworytem byli nominalni goście i to oni już w 6 minucie wyszli na prowadzenie po golu Alperinci, którego świetnie wypatrzył w polu karnym Zaki Saleh. Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać. Po błędzie defensywy futbolówkę przejął Arciom Bastun, oddał ją do Jury Ostrovskiy’a, a ten bez problemów ulokował ją w sieci. W 10 minucie Ostrovskiy miał już na koncie dublet, po tym jak z bliska dobił uderzenie kolegi z zespołu. SV rzucili się do ataku i po kwadransie wyrównali po dwójkowej akcji Ismaela i Alexa Bomby. Drużyna w błękitnych w końcówce pierwszej części przejęła inicjatywę, dwukrotnie obiła poprzeczkę, ale do przerwy wynik 2:2 już się nie zmienił. Tuż po zmianie stron po kapitalnej kontrze i jeszcze lepszym uderzeniu Aleksy Zenkovetsa TIW wyszli na 3:2, ale Sportivo zareagowało na to w najlepszy możliwy sposób. W 26 minucie z piłką przedarł się Fara i strzałem w krótki słupek dał remis, a po nieco ponad pół godzinie gry na 3:4 trafił Saleh (po dobitce). Nie minęło 60 sekund, gdy piłkę przechwycił Ismael i podwyższył na 3:5, a po kolejnych 2 minutach zrobiło się już 3:6 po drugim w tym meczu golu Aplerincy po asyście najlepszego na murawie Ismaela. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedynie efektowną bramką z wolnego Zenkovetsa w końcowych sekundach tych zawodów i finalnie mieliśmy tu 4:6. Ten rezultat według nas był zasłużony, gdyż Sportivo Varsovia przez większą część tego starcia miała przewagę, ale Team Ivulin Wola także pokazał się z dobrej strony, dzięki czemu to widowisko naprawdę mogło się podobać.