( 2 : 3 )
Jesień 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 22 październik 2023
  • 20:00

146' Jakub Grunas Klaunfiesta
145' Jakub Płocha Klaunfiesta
143' Jakub Grunas Klaunfiesta
142' Jakub Boroszko Klaunfiesta
128' Bartłomiej Zawadzki Klaunfiesta
121' Dominik Gąsior Klaunfiesta
106' Jakub Płocha Klaunfiesta
149' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
131' Robert Dębski Gramy Czasami
120' Robert Dębski Gramy Czasami
117' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
113' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
146' Jakub Płocha Klaunfiesta
145' Piotr Jagiełło Klaunfiesta
143' Mateusz Andruszko Klaunfiesta
142' Jakub Grunas Klaunfiesta
128' Jakub Boroszko Klaunfiesta
121' Piotr Jagiełło Klaunfiesta
106' Jakub Grunas Klaunfiesta
149' Robert Kamiński Gramy Czasami
131' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
120' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
117' Tomasz Sieciechowicz Gramy Czasami
113' Robert Dębski Gramy Czasami
1Jakub Grunas Klaunfiesta

Mecz pomiędzy Klaunfiestą a Gramy Czasami obfitował w wiele emocji i bramek. Goście, będący liderami tabeli, mieli okazję umocnić swoje prowadzenie na szczycie, ale od samego początku meczu było jasne, że nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ gospodarze mieli zapędy na podium. W 6 minucie to Klaunfiesta wyszła na prowadzenie, gdy Jakub Płocha skutecznie pokonał bramkarza rywali. Jednak Gramy Czasami szybko odpowiedzieli. Paweł Staniszewski w 13 minucie przywrócił równowagę, a w 17 minucie zdobył kolejną bramkę, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Robert Dębski w 20 minucie dodał kolejną bramkę na konto gości. Klaunfiesta nie zamierzała się poddawać, a w 21 minucie Dominik Gąsior ustalił wynik na 2:3 do przerwy, co utrzymało nadzieję gospodarzy. Druga połowa meczu była prawdziwym festiwalem bramek. Od początku tempo gry znacząco wzrosło, a bramki zaczęły padać naprzemiennie w obie strony. W 28 minucie to Bartłomiej Zawadzki doprowadził do wyrównania, ale Robert Dębski odpowiedział bramką w 31 minucie, przywracając prowadzenie Gramy Czasami. Następnie gra była pełna zwrotów akcji. Jakub Boroszko doprowadził do wyrównania w 42 minucie, a po chwili Jakub Grunas dał gospodarzom prowadzenie. W 45 minucie Jakub Płocha zdobył swoją drugą bramkę, dając swojej drużynie trzybramkowe prowadzenie, a minutę później Paweł Staniszewski ustalił wynik na 7:5. To był mecz pełen bramek, emocji i wyrównanej rywalizacji, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy Klaunfiesty 7:5 i awansem na trzecią pozycje w tabeli.