( 3 : 6 )
Jesień 2023 - Totalbet 6. Liga 6x6
  • niedziela, 22 październik 2023
  • 20:00

150' Łukasz Piechurski Raptusy Ursus II
147' Robert Grzesiak Raptusy Ursus II
143' Robert Krzywkowski Raptusy Ursus II
121' Kacper Zawisza Raptusy Ursus II
116' Artur Grzesiak Raptusy Ursus II
115' Tomasz Syczyński Raptusy Ursus II
105' Robert Grzesiak Raptusy Ursus II
104' Robert Grzesiak Raptusy Ursus II
102' Mateusz Gajek Raptusy Ursus II
150' Mateusz Gajek Raptusy Ursus II
116' Robert Krzywkowski Raptusy Ursus II
115' Łukasz Piechurski Raptusy Ursus II
104' Artur Grzesiak Raptusy Ursus II
102' Jakub Zalewski Raptusy Ursus II
1Robert Grzesiak Raptusy Ursus II

W ramach 6 kolejki 6 ligi szóstek swój mecz rozegrały ekipy AC Podhace Raptusy Ursus II. Faworyt w tym spotkaniu był oczywisty bowiem ekipa ACP nie posiadała żadnego dorobku punktowego po 5 kolejkach, a Raptusy miały 9 oczek. Jak przystało na faworyta zadali 3 szybkie ciosy w 5 minuty, a do siatki trafiali Mateusz Gajek i dwa razy Robert Grzesiak i wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasu, jednak niespodziewanie do głosu doszli outsiderzy, którzy równie szybko strzelili swoje 3 gole i po bramkach Mikołaja Mogilnickiego Mateusza Sałka i Norberta Wojciechowskiego tablica wyników pokazywała remis 3:3. Taki rezultat, jednak nie utrzymał się długo i w 15 minucie raptusy ponownie prowadziły, a piłkę w siatce umieścił Tomasz Syczyński, a minutę później podwyższył Artur Grzesiak. Chwilę przed przerwą na 3 bramkowe prowadzenie wyszły raptusy i po pełnej emocji 1 połowie to oni schodzili na przerwę w lepszych nastrojach. Po zmianie stron ekipa z ostatniego miejsca niestety już nic nie pokazała i do siatki trafiała tylko ekipa w białych trykotach. Finalny wynik spotkania to 3:9 dla drugiej drużyny raptusów, którzy tym samym wskoczyli na 4. miejsce w ligowej tabeli.