( 2 : 0 )
Wiosna 2024 - Totalbet 2. Liga 7x7
  • niedziela, 21 kwiecień 2024
  • 09:00

144' Adrian Dadas FC Zaborów
135' Adam Zdunek FC Zaborów
116' Adam Zdunek FC Zaborów
102' Sylwester Jacewicz FC Zaborów
144' Cezary Zahorodny FC Zaborów
135' Bartek Pietrzak FC Zaborów
116' Maciej Jarosz FC Zaborów
102' Adam Zdunek FC Zaborów
149' Stanisław Niemyski Los Aspirantos
128' Tadeusz Epsztein Los Aspirantos
146' Paweł Pszczoła FC Zaborów
1Adam Zdunek FC Zaborów

FC Zaborów oraz Los Aspirantos to zespoły rywalizujące ze sobą od wielu lat. W naszych rozgrywkach dały się poznać jako drużyny budowane w podobny sposób, bazując na stałej kadrze i grające na zbliżonym poziomie. Tym samym spodziewaliśmy się ciekawego starcia, w którym mogły zadecydować detale. Mecz rozpoczął się od fenomenalnego uderzenia Sylwestra Jacewicza, który lewą nogą trafił wprost w okienko bramki. Dobry start pozwolił podopiecznym Pana Dariusza na grę w ich stylu – szczelna defensywa i wyczekiwanie okazji do kontry. Skutkiem było niewielkie zagrożenie ze strony rywali, a po upływie nieco ponad kwadransa podwyższenie prowadzenia na 2:0 przez Adama Zdunka. Do przerwy nie obejrzeliśmy więcej goli i Los Aspirantos musiało przed drugą częścią meczu wymyślić patent, jak przedrzeć się przez linię obrony Zaborowa. Wkrótce po wznowieniu gry udało się zdobyć bramkę kontaktową – po dograniu wzdłuż linii końcowej akcję wykończył Stanisław Królikiewicz. Wraz z upływającymi minutami coraz odważniej atakować próbowali „Aspiranci”, lecz ich dorobek strzelecki stanął w miejscu. FC Zaborów dołożył gola na 3:1, a chwilę później mógł prowadzić jeszcze wyżej, ale pojedynek sam na sam z Adamem Zdunkiem wygrał Adam Świerszcz. W 42. minucie prezent od obrońcy przeciwnika wykorzystał niezawodny Stanisław Królikiewicz i goście byli już tylko jedno trafienie od remisu. FC Zaborów tego dnia jednak potrafił zachować zimną krew i szybko odpowiedział za sprawą bramki Adriana Dadasa. Co prawda nie udało się dowieźć do końca spotkania wyniku 4:2, lecz Stanisław Królikiewicz skompletował hat-tricka zbyt późno, aby Los Aspirantos zdołało wydrzeć chociażby jeden punkt. Ostatecznie ta ciekawa rywalizacja zakończyła się rezultatem 4:3, po którym FC Zaborów może się pochwalić kompletem trzech zwycięstw.