( 4 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet 10. Liga 6x6
  • niedziela, 21 kwiecień 2024
  • 17:00

130' Jarek Ostas FC Yelonki
124' Tymon Kobylecki FC Yelonki
110' Jarek Ostas FC Yelonki
109' Jarek Ostas FC Yelonki
103' Sebastian Małczyński FC Yelonki
148' Michał Szuliński Elekcyjna FC
147' Jakub Kuranowski Elekcyjna FC
142' Michał Szuliński Elekcyjna FC
138' Michał Szuliński Elekcyjna FC
134' Jakub Kuranowski Elekcyjna FC
131' Michał Szuliński Elekcyjna FC
119' Maciej Płuska Elekcyjna FC
118' Jakub Kuranowski Elekcyjna FC
130' Piotr Zaręba FC Yelonki
124' Grzegorz Domański FC Yelonki
110' Piotr Zaręba FC Yelonki
109' Piotr Zaręba FC Yelonki
103' Piotr Zaręba FC Yelonki
148' Maciej Płuska Elekcyjna FC
147' Adrian Kanigowski Elekcyjna FC
142' Adrian Kanigowski Elekcyjna FC
138' Maciej Płuska Elekcyjna FC
134' Michał Szuliński Elekcyjna FC
131' Adrian Kanigowski Elekcyjna FC
119' Łukasz Gierowski Elekcyjna FC
118' Michał Szuliński Elekcyjna FC
1Michał Szuliński Elekcyjna FC

O godzinie 17:05 doszło do starcia pomiędzy drużynami FC Yelonki a Elekcyjna FC. Lepiej w to spotkanie weszła ekipa gospodarzy, zdobywając bramkę już w 3. minucie. Wtedy to Sebastian Małczyński pokonał bramkarza rywali, po podaniu Piotra Zaręby. W 9. minucie prowadzenie podwyższył Jarek Ostas, korzystając z asysty Zaręby. Minutę później ten sam duet wypracował ,,Yelonkom” trzecią bramkę. W 18. minucie goście zaczęli odrabiać straty i do siatki trafił Kuba Kuranowski, który idealnie wykorzystał podanie Michała Szulińskiego. W 19. minucie gola na 3:2 zdobył Maciej Płuska, po podaniu Łukasza Gierowskiego. Tuż przed przerwą gospodarze zdobyli kolejną bramkę, tym razem w rolach głównych akcji bramkowej Tymon Kobylecki, który skorzystał z podania Grzegorza Domańskiego. Na początku drugiej połowy spotkania Ostas skompletował hat tricka, po podaniu nikogo innego jak Zaręby. Jednakże minutę później Szuliński odpowiedział trafieniem, po asyście Adriana Kanigowskiego. W 34. minucie Szuliński ponownie wystąpił w roli asystenta, przy trafieniu Kuranowskiego. Kilka minut później Płuska idealnie znalazł dobrze ustawionego Szulińskiego, a ten po raz drugi pokonał bramkarza gospodarzy. W 42. minucie Elekcyjna dopięła swego i wyszła na prowadzenie, a Szuliński skompletował hat tricka. Do jego grona dołączył także Kuranowski, a wynik na 5:8 zamknął nie kto inny jak Szuliński.