( 2 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet 9. Liga 6x6
  • niedziela, 19 maj 2024
  • 17:05

150' Dawid Kapela Bramkostrzelne Tygrysy
141' Max Lipski Bramkostrzelne Tygrysy
105' Dawid Kapela Bramkostrzelne Tygrysy
104' Michał Maciejewski Bramkostrzelne Tygrysy
139' Łukasz Manel Przypadkowa Zbieranina
120' Hubert Ukołow Przypadkowa Zbieranina
105' Dominik Jucha Bramkostrzelne Tygrysy
104' Filip Olbryś Bramkostrzelne Tygrysy
139' Bartek Grzywacz Przypadkowa Zbieranina
148' Dawid Kapela Bramkostrzelne Tygrysy
1Max Lipski Bramkostrzelne Tygrysy

Mecz pomiędzy Bramkostrzelne Tygrysy a Przypadkowa Zbieranina rozpoczął się o godzinie 17:10. Gospodarze od początku starali się przejąć inicjatywę. Udało im się to już w 4. minucie meczu po strzale Michała Maciejewskiego, który wykorzystał podanie Filipa Olbrysia. Minutę później Bramkostrzelne Tygrysy ponownie pokazały swoją skuteczność i po akcji Dominika Juchy, piłkę do siatki skierował Dawid Kapela. Przypadkowa Zbieranina po dwóch szybkich bramkach uspokoiła grę defensywną i starała się odpowiedzieć. Udało się to w 20. minucie i na listę strzelców wpisał się Hubert Ukołow. Do przerwy wynik pozostał bez zmian. Po rozpoczęciu gry w drugiej połowie spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły miały swoje szanse, lecz to goście okazali się skuteczniejsi i w 39. minucie Łukasz Manel trafi do siatki, a Bartek Grzywacz zanotował asystę. Gospodarze szybko podnieśli się po zmianie wyniku i już dwie minuty później odpowiedzieli. Bramkarz Max Lipski wziął na siebie odpowiedzialność za strzelanie bramek i popisał się znakomitym strzałem z dystansu. Goście starali się ponownie doprowadzić do wyrównania, lecz niestety nieskutecznie. W 50. minucie zwycięstwo przypieczętował gol Dawida Kapeli i Bramkostrzelne Tygrysy pokonały Przypadkową Zbieraninę 4:2