Trwa ładowanie strony...

ZAGRAJ Z NAMI

Liga Bemowska serdecznie zaprasza do udziału w nowej, wiosennej edycji rozgrywek! Sezon Wiosna 2019 rusza w drugiej połowie marca i potrwa niemal do końca czerwca.

Do wyboru mamy ligę szóstek i ligę siódemek, a w każdych rozgrywkach gwarantujemy wysoki poziom organizacyjny i zróżnicowany poziom sportowy.

LIGA SIÓDEMEK

Nasza Liga Siódemek to największe rozgrywki piłkarskie 7x7 w Warszawie i okolicy.

To namiastka “dużego placu”, gdzie zrobisz przerzut na druga stronę boiska, czy wykonasz wślizg, który zakazany jest w innych rozgrywkach.

Rozgrywki odbywać się będą równocześnie na dwóch boiskach obok siebie przy ul. Obrońców Tobruku 11, a zespoły zostanąpodzielone na cztery poziomy rozgrywkowe. Dodatkowo możliwość oglądania zmagań kolegów i rywali z wysokości trybun pomaga tworzyć niepowtarzalny klimat rozgrywek. Mecze odbywać się będą w weekendy od rana do późnych godzin popołudniowych i systemie 2 x 25 minut.

ul. Obrońców Tobruku 11

weekendy

2x 25 minut

od 1799 zł*

LIGA SZÓSTEK

Liga Szóstek to znakomita jakość w wyjątkowo przystępnej cenie!

Boisko Centrum Piłkarskie Bemowo przy ul. Irzykowskiego 1a to wyremontowana, doskonałej jakości, po prostu najlepsza nawierzchnia syntetyczna w Warszawie!

Gwarantujemy zróżnicowany poziom sportowy z podziałem na minimum trzy poziomy rozgrywkowe. Wszystkie mecze odbywać się będą przy ul. Irzykowskiego 1a w niedziele od rana do popołudnia i trwać będą 2 x 25 minut.

ul. Irzykowskiego 1A

niedziele

2x 25 minut

1299 zł

DLACZEGO MY?

LIGA BEMOWSKA to jedna z najstarszych i największych lig piłkarskich w Warszawie.

Organizujemy rozgrywki całorocznie, a wyróżniają nas m.in.:

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.plW razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS