( 3 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 28 kwiecień 2024
  • 18:00

147' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
137' Patryk Putkowski Bad Boys Zielonki
115' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
113' Łukasz Bednarski Bad Boys Zielonki
108' Patryk Putkowski Bad Boys Zielonki
150' Dam Dung FC Anh Em 37
145' Mario Tran FC Anh Em 37
140' Tuan . FC Anh Em 37
126' Dam Dung FC Anh Em 37
116' Dam Dung FC Anh Em 37
115' Olek Geściak Bad Boys Zielonki
113' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
108' Bartek Matejczuk Bad Boys Zielonki
150' Tu Neymar FC Anh Em 37
145' Tu Neymar FC Anh Em 37
126' Tu Neymar FC Anh Em 37
116' Mario Tran FC Anh Em 37
144' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
130' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
130' Dam Dung FC Anh Em 37
107' Duc Em FC Anh Em 37
1Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki

W konfrontacji Bad Boys Zielonki z FC Anh Em 37 w ramach rozgrywek Drugiej Ligi Szóstek faworytem byli nominalni goście, ale to gospodarze lepiej zaczęli te zawody. W 8 minucie BBZ za sprawą Patryka Putkowskiego wykorzystali grę w przewagę po żółtej kartce dla rywali i wyszli na 1:0. Po niespełna kwadransie na 2:0 poprawił Łukasz Bednarski, nie minęło 120 sekund, gdy mieliśmy 3:0. Wówczas to golkiper Olek Geściak długim wyrzutem uruchomił Macieja Stanickiego, a ten nie zmarnował swojej okazji. Na odpowiedź drużyny z Wietnamu nie musieliśmy długo czekać. Po kolejnej minucie gola zdobył Dam Dung, dając kontakt swojej ekipie. Do końca pierwszej odsłony było jeszcze sporo szans w obie strony, ale finalnie wynik 3:1 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie byliśmy świadkami twardej, ostrej walki, niezliczonych fauli i wzajemnych złośliwości. A sędzia co rusz musiał przerywać grę gwizdkiem. Paradoksalnie jednak oba zespoły, oprócz kopania się po nogach (co jak wiadomo jest solą Ligi Bemowskiej), dojechały też sportowo, bo obejrzeliśmy sporo efektownych bramek i wiele spektakularnych zagrań. Tuż po zmianie stron, po centrze z rożnego, na 2:3 trafił Dam Dung, ale w odpowiedzi na 4:2 uderzył świetnie dysponowany Putkowski. Mieliśmy wówczas 37 minutę, a najlepsze było przed nami. W 40 minucie goście za sprawą Tuana zbliżyli się na 4:3, a 5 minut później Anh Em w końcu udało się doprowadzić do remisu (wyrównał Mario Trans po drugiej tej niedzieli asyście Tu Neymara). Brygada w żółtych trykotach nie nacieszyła się tym rezultatem zbyt długo, gdyż po następnych 2 minutach najlepszy na placu Stanicki zaskoczył bramkarza przeciwników sprytnym strzałem z wolnego i zrobiło się 5:4. Wydawało się, że Bad Boyzi dowiozą wygraną, ale w ostatniej akcji tego emocjonującego spotkania goście po sprytnym rozegraniu stałego fragmentu przez duet Tu Neymar Dam Dong, rzutem na taśmę doprowadzili do stanu 5:5. Finalnie oba teamy po naprawdę szalonym widowisku podzieliły się punktami, co z pewnością nikogo nie zadowalało, ale według nas to dość sprawiedliwe rozstrzygnięcie.