( 3 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet 3. Liga 7x7
Kolejka 1- niedziela, 07 kwiecień 2024
- 12:00
Skład wyjściowy
Team Ivulin Exile
Wydarzenia
Bramki
- 142' Aliaksej Buchtarevich Team Ivulin Exile
- 134' Kirill Czyczelis Team Ivulin Exile
- 125' Vitalij Alizarovich Team Ivulin Exile
- 111' Zmicer Chyruk Team Ivulin Exile
- 103' Kirill Czyczelis Team Ivulin Exile
- 147' Dominik Kliczek Agil at Agord
- 116' Damian Metryka Agil at Agord
Asysty
- 142' Maxim Savoska Team Ivulin Exile
- 135' Hierman Rutkouski Team Ivulin Exile
- 125' Hierman Rutkouski Team Ivulin Exile
- 111' Vitalii Kram Team Ivulin Exile
- 103' Vitalij Alizarovich Team Ivulin Exile
- 147' Filip Domagalski Agil at Agord
- 116' Filip Domagalski Agil at Agord
MVP
- 1Vitalij Alizarovich Team Ivulin Exile
Podsumowanie
Inaugurujące wiosenny sezon Trzeciej Ligi Siódemek starcie pomiędzy Team Ivulin Exile i Agil At Agord doskonale zaczęło się dla komandy rodem z Białorusi. Już w 3 minucie wynik otworzył Kirill Czyczelis (w tej sytuacji lepiej powinien zachować się golkiper Agilu) i było 1:0. W 11 minucie gospodarze po płaskim uderzeniu Zmicera Chyruka wyszli na 2:0, a potem mieli jeszcze kolejną okazję na powiększenie przewagi, ale po nieco kwadransie odpowiedzieli goście, za sprawą Damiana Metryki. Po chwili Filip Domagalski mógł trafić na 2:2, ale nie zdążył zamknąć akcji, co się zemściło tuż przed przerwą. Po świetnej kontrze Hierman Rutkouski wyłożył piłkę do znakomicie dysponowanego w tym meczu Vitali Alizarovicha, a ten podwyższył na 3:1. Po zmianie stron Exile ruszyli do przodu, by zdobywać kolejne gole, w czym, co ciekawe, pomagali im rywale. W 34 minucie spektakularnego samobója zdobył jeden z zawodników AaA (fantastycznie przelobował własnego bramkarza), nie minęło 60 sekund, gdy Cziczelis po raz drugi wpisał się do protokołu i zrobiło się 5:1. W 42 minucie swoją bramkę zdobył Aliaksiej Buhtarevich i mieliśmy już 6:1, ale w samej końcówce po strzale Dominika Kliczka, udało się Agilowi zmniejszyć rozmiary porażki do 6:2. Team Ivulin Exile w pełni zasłużenie zwyciężył na otwarcie rozgrywek, Agil At Agord z kolei zaprezentowali się słabo i do tego popełniali za dużo błędów, by myśleć o korzystnym wyniku z tak mocnym przeciwnikiem. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |