( 5 : 2 )
Zima 2023 - 9. Liga
  • sobota, 14 styczeń 2023
  • 19:00

150' Damian Kucharczyk Crimson Boys
140' Sebastian Bartosik Crimson Boys
140' Patryk Tylak Crimson Boys
134' Ando Petrosjan Crimson Boys
125' Sebastian Bartosik Crimson Boys
123' Mateusz Funek Crimson Boys
115' Damian Kucharczyk Crimson Boys
113' Damian Kucharczyk Crimson Boys
112' Damian Kucharczyk Crimson Boys
110' Cezary Koluch Forteca Bielany
140' Ando Petrosjan Crimson Boys
134' Sebastian Bartosik Crimson Boys
125' Damian Kucharczyk Crimson Boys
112' Sebastian Bartosik Crimson Boys
110' Patryk Kutra Forteca Bielany
104' Cezary Koluch Forteca Bielany
1Damian Kucharczyk Crimson Boys

W sobotę o godzinie 19 doszło do starcia w 9 lidze 6, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Crimson Boys vs Forteca Bielany. Mecz błyskawicznie rozpoczęli Goście już w 4 minucie meczu Forteca wyprowadzała sobie dogodną sytuację, w której Cezary Koluch świetnie odnalazł swojego drużynowego kolegę Bartka Dawidczyka w polu karnym, a ten ze stoickim spokojem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Od tego momentu Forteca nabrała pewności siebie, która z każdą kolejną minutą  coraz to bardziej narastała, a to przyczyniło się do kolejnych sytuacji podbramkowych. Po kilku minutach gry wszelkie starania poskutkowały i w 10 minucie spotkania wynik podwyższyli Goście, a wszystko za sprawą czujnego Cezarego Koluchy, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza. Po tym golu losy nieco się odwróciły, a do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić Gospodarze, którzy z każdą minutą zaczęli zyskiwać na jakości. Crimson Boys nie zamierzali spuścić głowy w dół i szybko zaczęli odrabiać straty, a główną rolę w tym odegrał Damian Kucharski, który w trzy minuty zdołał ustrzelić hattricka, tym samym wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Od tego momentu gra lepiej układała się Gospodarzom, kontrolowali oni spotkanie, a przy tym kreowali nowe sytuacje, które po niedługim czasie przyniosły im efekt w postaci bramek, gdzie strzelcami byli Matusz Funek oraz Sebastian Bartosik. Po zmianie stron niewiele się zmieniło, wysokie tempo gry cały czas towarzyszyło Gospodarzom. W 34 minucie Crimson Boys mieli kolejną świetną sytuację, w której nie pomylił się Ando Petrosjan i pewnym strzałem z głowy doprowadził do wyniku 6:2. Końcówkę spotkania ewidentnie zdominowali Gospodarze, mając sporo ciekawych sytuacji, dobili rywala trzema trafieniami, a mecz finalnie zakończył się wynikiem 9:2, a miano mvp meczu przypadło Kucharczykowi, który aż pięciokrotnie pokonywał bramkarza oraz dołożył do tego jedną asystę.