( 0 : 2 )
Wiosna 2024 - Totalbet 9. Liga 6x6
  • niedziela, 14 kwiecień 2024
  • 17:05

147' Rafał Sidun ISpot Poland
143' Kamil Cwalina ISpot Poland
136' Konrad Piekarniak ISpot Poland
148' Andrzej Krawczyk Przypadkowa Zbieranina
143' Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina
140' Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina
138' Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina
128' Carlos Cardona Przypadkowa Zbieranina
118' Carlos Cardona Przypadkowa Zbieranina
117' Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina
136' Maciej Lutyński ISpot Poland
140' Bartosz Borys Przypadkowa Zbieranina
138' Bartosz Borys Przypadkowa Zbieranina
1Patryk Wróblewski Przypadkowa Zbieranina
1Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina

ISpot Poland na inaugurację musiał uznać wyższość przeciwnika. W drugiej kolejce mieli nieco ułatwione zadanie, ponieważ ich przeciwnikiem był FC Samand, który rozgrywał drugi pojedynek tego samego dnia (pierwszy przegrał 14-4!) .Spowodowało to nieco „losowy” skład gości, co dodatkowo zagrało na ich niekorzyść. Jeśli jeszcze dodamy do kadrę, z którą gospodarze śmiało mogliby wystąpić w meczu jedenastoosobowym, to wynik był niemalże rozstrzygnięty jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Tyle w teorii. W praktyce przez pierwszy kwadrans prezentowali się nieco lepiej od rywali, ale nie przekłuli tego w efekty bramkowe. Skuteczni za to byli goście – trafiając w 17. oraz 18. minucie niespodziewanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Im dalej w las, tym lepsza była ich gra. Co prawda w pierwszej połowie nie powiększyli dorobku, ale po przewie sztuka ta udawała się kilkukrotnie. Ispot Poland odpowiedział ledwie trzema trafieniami, co nie mogło przynieść im punktu. W szeregach FC Samand zdecydowanie najlepszy był jeden z podopiecznych Andrzeja Krawczyka, Krystian Szydlik, autor czterech goli. Gospodarze finalnie przegrali 3:7 i pod względem wyniku rozczarowali. Natomiast jeśli chodzi o wszelkie pozostałe aspekty, zdecydowanie dali się poznać z pozytywnej strony – mimo kiepskiego rezultatu nie było tarć w zespole, a z ławki rezerwowych nieprzerwanie słychać było wsparcie. Niewątpliwie jest to dobra droga do zdobycia pierwszych punktów.