( 2 : 4 )
Zima 2023 - 2. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 17:05

126' Dmytro Barabash FC Otamany
122' Yaroslav Manzhaliy FC Otamany
102' Kostya Didenko FC Otamany
150' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
149' Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
140' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
134' Sebastian Dziki SS Cyrkulatka
125' Gabriel Krukowski SS Cyrkulatka
125' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
110' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
109' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
122' Maksym Kondratevych FC Otamany
102' Oleg Bortnik FC Otamany
149' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
140' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
110' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
109' Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
1Dominik Skubisz SS Cyrkulatka

O 17:05 na boisku „B” rozpoczęło nam się spotkanie pomiędzy Fc Otamanami, a Cyrkulatka. Na pierwsze trafienie nie musieliśmy długo czekac. W 2 minucie Kostya Didenko otrzymał długie podanie, które dobrze opakował i z zimna krwią wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. W 9 minucie Marcin Czuwara zagrał do Marcina Wieliczuka, który mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kilkanaście sekund później ten sam gracz wykorzystał wysoka grę bramkarza rywali i mocnym pasem z połowy boisko do pustej bramki wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Później gra nam się uspokoiła i przeniosła się do środkowej strefy boiska. Na trafienie czekaliśmy do 22 minuty, gdy Yaroslav Manhaliy wyrównał po podaniu od Maksyma Kondrata. Końcówka należała jednak do gosci, którzy w 25 minucie gry dwukrotnie trafili do siatki. Najpierw Dominik Skubisz po indywidualnej akcji,a chwile później Gabriel Krukowski z własnej połowy wsadził piłkę za kołnierz bramkarza rywali. Po zmianie stron na bramkę długo nie czekaliśmy. Już minute po rozpoczęciu Dmytro Barabash po wysokim odbiorze wykończył sytuacje i zbliżył swoją ekipę na 1 bramkę różnicy do rywali. Na odpowiedz przyszło nam czekać 9 minut. Po tym czasie Sebastian Dziki trafił do siatki i mieliśmy 3:5. Na 10 minut przed końcem prawa flanka urwał się Dominik Skubisz i dograł piłkę do Wieliczuka, który strzałem z powietrza pokonał bramkarza rywalowi mieliśmy 3:6. Końcówka należała do gosci, którzy po dwóch trafieniach w końcówce autorstwa Marcina Czuwara i Dominika Skubisza ustalili wynik spotkania na 3:8.