Jesień 2023 - Totalbet 3. Liga 6x6
Kolejka 1
niedziela, 17.09.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Legion | UKS Południe Czosnów | 3 - 6 |
16:00 | W1nners | Dream Team Warsaw | 5 - 14 |
18:00 | Powiew Czarnobyla | Kindybały FC | 3 - 3 |
19:00 | Szczęki Szczęśliwice | FC Anh Em 37 | 3 - 6 |
21:00 | KP Kozia | UA Team | 6 - 8 |
Kolejka 2
niedziela, 24.09.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | UKS Południe Czosnów | UA Team | 2 - 5 |
17:00 | Dream Team Warsaw | Powiew Czarnobyla | 4 - 2 |
17:00 | Legion | W1nners | 6 - 4 |
18:00 | FC Anh Em 37 | KP Kozia | 11 - 2 |
19:00 | Kindybały FC | Szczęki Szczęśliwice | 4 - 4 |
Kolejka 3
niedziela, 01.10.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | W1nners | UKS Południe Czosnów | 0 - 5 |
16:00 | KP Kozia | Kindybały FC | 6 - 2 |
16:00 | UA Team | FC Anh Em 37 | 3 - 5 |
18:00 | Powiew Czarnobyla | Legion | 3 - 4 |
18:00 | Szczęki Szczęśliwice | Dream Team Warsaw | 5 - 4 |
Kolejka 4
niedziela, 08.10.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | UKS Południe Czosnów | FC Anh Em 37 | 3 - 8 |
17:00 | Dream Team Warsaw | KP Kozia | 4 - 9 |
17:00 | Kindybały FC | UA Team | 1 - 11 |
18:00 | W1nners | Powiew Czarnobyla | 6 - 4 |
19:00 | Legion | Szczęki Szczęśliwice | 2 - 3 |
Kolejka 5
niedziela, 15.10.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Powiew Czarnobyla | UKS Południe Czosnów | 2 - 8 |
16:00 | KP Kozia | Legion | 6 - 4 |
17:00 | UA Team | Dream Team Warsaw | 6 - 1 |
17:00 | FC Anh Em 37 | Kindybały FC | 7 - 0 |
20:00 | Szczęki Szczęśliwice | W1nners | 2 - 6 |
Kolejka 6
niedziela, 22.10.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | UKS Południe Czosnów | Kindybały FC | 8 - 1 |
18:00 | Legion | UA Team | 4 - 3 |
18:00 | Dream Team Warsaw | FC Anh Em 37 | 0 - 5 |
18:00 | W1nners | KP Kozia | 4 - 5 |
19:00 | Powiew Czarnobyla | Szczęki Szczęśliwice | 6 - 3 |
Kolejka 7
niedziela, 29.10.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Szczęki Szczęśliwice | UKS Południe Czosnów | 1 - 6 |
16:00 | FC Anh Em 37 | Legion | 7 - 7 |
16:00 | UA Team | W1nners | 5 - 0 |
17:00 | Kindybały FC | Dream Team Warsaw | 5 - 0 |
18:00 | KP Kozia | Powiew Czarnobyla | 2 - 4 |
Kolejka 8
niedziela, 12.11.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | Legion | Kindybały FC | 5 - 3 |
17:00 | W1nners | FC Anh Em 37 | 0 - 5 |
17:00 | UKS Południe Czosnów | Dream Team Warsaw | 5 - 0 |
18:00 | Powiew Czarnobyla | UA Team | 3 - 2 |
20:00 | Szczęki Szczęśliwice | KP Kozia | 2 - 8 |
Kolejka 9
niedziela, 19.11.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | KP Kozia | UKS Południe Czosnów | 4 - 4 |
17:00 | Dream Team Warsaw | Legion | 0 - 5 |
18:00 | FC Anh Em 37 | Powiew Czarnobyla | 5 - 0 |
19:00 | UA Team | Szczęki Szczęśliwice | 5 - 0 |
Kolejka 10
niedziela, 26.11.2023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Kindybały FC | W1nners | 6 - 2 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |