Wiosna 2024 - Totalbet 5. Liga 7x7
Kolejka 1
niedziela, 07.04.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Cool Team II | AS Roman | 0 - 4 |
09:00 | Juzlez Team | Walec II | 5 - 1 |
10:00 | FC Albatros | Le Cabaret | 2 - 2 |
14:00 | Chyże Rosomaki | Ojcowie RKS-u | 8 - 4 |
16:10 | Nie Ma Mocnych | TSP Szatańskie Pęto | 7 - 0 |
Kolejka 2
sobota, 13.04.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | AS Roman | FC Albatros | 1 - 5 |
niedziela, 14.04.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Le Cabaret | Juzlez Team | 1 - 5 |
13:00 | Nie Ma Mocnych | Chyże Rosomaki | 2 - 1 |
14:00 | TSP Szatańskie Pęto | Walec II | 2 - 1 |
14:00 | Ojcowie RKS-u | Cool Team II | 0 - 2 |
Kolejka 3
sobota, 20.04.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Walec II | Le Cabaret | 4 - 1 |
11:00 | Juzlez Team | AS Roman | 6 - 1 |
niedziela, 21.04.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Cool Team II | Nie Ma Mocnych | 3 - 6 |
15:15 | Chyże Rosomaki | TSP Szatańskie Pęto | 5 - 0 |
16:10 | FC Albatros | Ojcowie RKS-u | 2 - 2 |
Kolejka 4
niedziela, 28.04.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Ojcowie RKS-u | Juzlez Team | 0 - 10 |
14:00 | Chyże Rosomaki | Cool Team II | 17 - 2 |
15:15 | Nie Ma Mocnych | FC Albatros | 5 - 0 |
16:10 | TSP Szatańskie Pęto | Le Cabaret | 3 - 2 |
Kolejka 5
sobota, 11.05.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | AS Roman | Walec II | 1 - 3 |
niedziela, 12.05.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Le Cabaret | AS Roman | 2 - 5 |
12:00 | Walec II | Ojcowie RKS-u | 2 - 3 |
13:00 | Juzlez Team | Nie Ma Mocnych | 4 - 2 |
14:00 | FC Albatros | Chyże Rosomaki | 3 - 0 |
16:10 | Cool Team II | TSP Szatańskie Pęto | 1 - 7 |
Kolejka 6
sobota, 18.05.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Nie Ma Mocnych | Walec II | 4 - 4 |
niedziela, 19.05.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Ojcowie RKS-u | Le Cabaret | 4 - 2 |
14:00 | Chyże Rosomaki | Juzlez Team | 2 - 3 |
16:10 | Cool Team II | FC Albatros | 2 - 9 |
Kolejka 7
sobota, 08.06.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Walec II | Chyże Rosomaki | 4 - 4 |
11:00 | AS Roman | Ojcowie RKS-u | 1 - 8 |
niedziela, 09.06.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Juzlez Team | Cool Team II | 17 - 1 |
13:00 | Le Cabaret | Nie Ma Mocnych | 2 - 2 |
16:10 | FC Albatros | TSP Szatańskie Pęto | 5 - 2 |
Kolejka 8
sobota, 15.06.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | TSP Szatańskie Pęto | AS Roman | 1 - 2 |
21:00 | Cool Team II | Walec II | 4 - 9 |
21:00 | Nie Ma Mocnych | AS Roman | 3 - 2 |
Kolejka 9
sobota, 22.06.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | FC Albatros | Juzlez Team | _ - _ |
10:00 | AS Roman | Chyże Rosomaki | _ - _ |
12:00 | Walec II | FC Albatros | _ - _ |
12:00 | Chyże Rosomaki | Le Cabaret | _ - _ |
15:15 | TSP Szatańskie Pęto | Ojcowie RKS-u | _ - _ |
niedziela, 23.06.2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Le Cabaret | Cool Team II | _ - _ |
12:00 | Ojcowie RKS-u | Nie Ma Mocnych | _ - _ |
15:15 | Juzlez Team | TSP Szatańskie Pęto | _ - _ |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |