Lato 2022 - 3. Liga 7x7
Kolejka 1
poniedziałek, 04.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | East Crew | Defenders | 1 - 3 |
wtorek, 05.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Trójkąt Bródnowski | Chlejsy FC | 3 - 3 |
20:30 | Profesjonalne Finanse | Legion | 0 - 3 |
środa, 06.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Dream Team Warsaw | Szczęki Szczęśliwice | 6 - 2 |
czwartek, 07.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Eternis | Raptusy Ursus | 3 - 2 |
Kolejka 2
poniedziałek, 11.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Eternis | Chlejsy FC | 7 - 2 |
wtorek, 12.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Profesjonalne Finanse | Szczęki Szczęśliwice | 3 - 1 |
20:30 | Dream Team Warsaw | Defenders | 8 - 4 |
czwartek, 14.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Legion | Trójkąt Bródnowski | 2 - 3 |
21:15 | Raptusy Ursus | East Crew | 1 - 3 |
Kolejka 3
poniedziałek, 18.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Defenders | Szczęki Szczęśliwice | 4 - 1 |
wtorek, 19.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | East Crew | Trójkąt Bródnowski | 4 - 4 |
20:30 | Chlejsy FC | Dream Team Warsaw | 3 - 8 |
21:15 | Raptusy Ursus | Legion | 1 - 5 |
czwartek, 21.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Eternis | Profesjonalne Finanse | 5 - 4 |
Kolejka 4
poniedziałek, 25.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Dream Team Warsaw | Legion | 2 - 8 |
wtorek, 26.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Trójkąt Bródnowski | Profesjonalne Finanse | 4 - 1 |
czwartek, 28.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Chlejsy FC | Szczęki Szczęśliwice | _ - _ |
20:30 | Eternis | East Crew | 6 - 4 |
21:15 | Raptusy Ursus | Defenders | 2 - 1 |
Kolejka 5
wtorek, 02.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Szczęki Szczęśliwice | East Crew | 3 - 2 |
19:45 | Profesjonalne Finanse | Dream Team Warsaw | 5 - 7 |
środa, 03.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Chlejsy FC | Legion | 2 - 3 |
czwartek, 04.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Trójkąt Bródnowski | Raptusy Ursus | 3 - 1 |
Kolejka 6
wtorek, 09.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Legion | Defenders | 6 - 3 |
20:30 | Dream Team Warsaw | Trójkąt Bródnowski | 9 - 2 |
21:15 | Profesjonalne Finanse | East Crew | 3 - 4 |
czwartek, 11.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Szczęki Szczęśliwice | Eternis | 4 - 6 |
21:15 | Raptusy Ursus | Chlejsy FC | 1 - 3 |
Kolejka 7
wtorek, 16.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Defenders | Eternis | 1 - 4 |
Kolejka 8
poniedziałek, 22.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Dream Team Warsaw | East Crew | 6 - 8 |
wtorek, 23.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Defenders | Trójkąt Bródnowski | 5 - 0 |
19:45 | Chlejsy FC | Profesjonalne Finanse | 4 - 2 |
czwartek, 25.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Legion | Eternis | 10 - 1 |
21:15 | Raptusy Ursus | Szczęki Szczęśliwice | 0 - 3 |
Kolejka 9
wtorek, 30.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Defenders | Profesjonalne Finanse | 10 - 2 |
19:45 | Chlejsy FC | East Crew | 1 - 2 |
20:00 | Legion | Szczęki Szczęśliwice | 10 - 2 |
środa, 31.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Dream Team Warsaw | Raptusy Ursus | 4 - 6 |
czwartek, 01.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | Eternis | Trójkąt Bródnowski | 4 - 3 |
Kolejka 10
poniedziałek, 05.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Defenders | Chlejsy FC | 2 - 3 |
wtorek, 06.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | Legion | East Crew | 4 - 2 |
21:00 | Szczęki Szczęśliwice | Trójkąt Bródnowski | 3 - 1 |
środa, 07.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Dream Team Warsaw | Eternis | 6 - 6 |
21:00 | Raptusy Ursus | Profesjonalne Finanse | 1 - 4 |
21:45 | Chlejsy FC | Szczęki Szczęśliwice | 0 - 2 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |