Jesień 2021 - 4. Liga 7x7
Kolejka 1
sobota, 11.09.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | En Avant Warsaw | TS Kopernik | 2 - 0 |
niedziela, 12.09.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | FC Stała Gwardia | Wybrzeze Klatki Schodowej | 2 - 6 |
14:00 | Chyże Rosomaki | Izba Wytrzeźwień | 11 - 0 |
Kolejka 2
niedziela, 19.09.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Izba Wytrzeźwień | Czupakabry Warszawa | 3 - 0 |
14:00 | Wybrzeze Klatki Schodowej | Chyże Rosomaki | 0 - 4 |
15:00 | TSP Szatańskie Pęto | En Avant Warsaw | 1 - 1 |
15:00 | TS Kopernik | FC Stała Gwardia | 8 - 0 |
Kolejka 3
sobota, 25.09.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | TS Kopernik | Czupakabry Warszawa | 10 - 0 |
10:00 | En Avant Warsaw | FC Stała Gwardia | 3 - 1 |
niedziela, 26.09.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Izba Wytrzeźwień | Gur-Bud | 2 - 0 |
14:00 | Nie Ma Mocnych | Chyże Rosomaki | 2 - 8 |
16:00 | Wybrzeze Klatki Schodowej | TSP Szatańskie Pęto | 1 - 2 |
Kolejka 4
sobota, 02.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | TS Kopernik | Izba Wytrzeźwień | 1 - 2 |
10:00 | Wybrzeze Klatki Schodowej | Gur-Bud | 0 - 7 |
niedziela, 03.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Nie Ma Mocnych | Czupakabry Warszawa | 6 - 2 |
14:00 | En Avant Warsaw | Chyże Rosomaki | 0 - 7 |
16:00 | FC Stała Gwardia | TSP Szatańskie Pęto | 1 - 3 |
Kolejka 5
sobota, 09.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Gur-Bud | En Avant Warsaw | 2 - 1 |
niedziela, 10.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Czupakabry Warszawa | Wybrzeze Klatki Schodowej | 0 - 7 |
14:00 | Chyże Rosomaki | FC Stała Gwardia | 9 - 2 |
15:00 | Izba Wytrzeźwień | Nie Ma Mocnych | 1 - 2 |
15:00 | TSP Szatańskie Pęto | TS Kopernik | 2 - 0 |
Kolejka 6
sobota, 16.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | TS Kopernik | Nie Ma Mocnych | 6 - 0 |
10:00 | Wybrzeze Klatki Schodowej | Izba Wytrzeźwień | 1 - 1 |
niedziela, 17.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | En Avant Warsaw | Czupakabry Warszawa | 6 - 0 |
14:00 | TSP Szatańskie Pęto | Chyże Rosomaki | 0 - 3 |
15:00 | FC Stała Gwardia | Gur-Bud | 2 - 7 |
Kolejka 7
sobota, 23.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Izba Wytrzeźwień | En Avant Warsaw | 1 - 5 |
10:00 | Nie Ma Mocnych | Wybrzeze Klatki Schodowej | 2 - 5 |
niedziela, 24.10.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Czupakabry Warszawa | FC Stała Gwardia | 1 - 4 |
14:00 | Chyże Rosomaki | TS Kopernik | 6 - 0 |
16:00 | Gur-Bud | TSP Szatańskie Pęto | 4 - 1 |
Kolejka 8
sobota, 13.11.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | TS Kopernik | Wybrzeze Klatki Schodowej | 2 - 4 |
niedziela, 14.11.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | En Avant Warsaw | Nie Ma Mocnych | 0 - 7 |
13:00 | FC Stała Gwardia | Izba Wytrzeźwień | 4 - 2 |
14:00 | Chyże Rosomaki | Gur-Bud | 0 - 1 |
16:00 | TSP Szatańskie Pęto | Czupakabry Warszawa | 6 - 1 |
Kolejka 9
sobota, 20.11.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Gur-Bud | TS Kopernik | 1 - 1 |
08:30 | Wybrzeze Klatki Schodowej | En Avant Warsaw | 4 - 3 |
niedziela, 21.11.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Czupakabry Warszawa | Chyże Rosomaki | 1 - 10 |
15:00 | Nie Ma Mocnych | TSP Szatańskie Pęto | 0 - 0 |
16:00 | Izba Wytrzeźwień | TSP Szatańskie Pęto | 0 - 5 |
Kolejka 10
sobota, 27.11.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Gur-Bud | Nie Ma Mocnych | 1 - 2 |
niedziela, 28.11.2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Gur-Bud | Czupakabry Warszawa | 12 - 1 |
14:00 | FC Stała Gwardia | Nie Ma Mocnych | 0 - 4 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |